… ziedēs vai vēl ne, jo mežos ir sniegs un upēs vēl miegs, bet mums ir prieks, jo pensionāru biedrības klubiņā „Pīlādzītis" 26. martā pulksten 13 saziedēs vesela jubilāru buķete – divpadsmit.
Visi esat aicināti un gaidīti! Godināsim mūsu jubilārus ar laba vēlējumiem, ziediem un bučām!
Ar pavasarīgiem un muzikāliem sveicieniem pie mums ciemosies vienmēr atsaucīgais bērnudārzs „Saulīte". Nāksim kopā arī paši pavasarīgā noskaņojumā, ar zaļu cerības asniņu par rītdienu un stipru ticību sev un šodienai.
Visiem pensionāriem veselību, izturību, saņemt mīksto pūpolu pērienu un priecīgas Lieldienas vēl Madonas pilsētas pensionāru biedrība un MARIJA LAPSIŅA.