Tā sagadījies, ka esmu pabijis gan Madonas slimnīcā, gan Rīgā vairākās ārstniecības iestādēs, traumatoloģijas slimnīcā, un varu salīdzināt pakalpojumu līmeni.
Spriežot pēc uzņemšanas nodaļas, ārstu kompetences un profesionalitātes, apkalpojošā personāla darba – nevienā punktā Madonas slimnīca nav sliktāka par Rīgas ārstniecības iestādēm. Pat labāka. Rīgas slimnīcās vairāk dominē konveijera princips, bet Madonas slimnīcā pret slimniekiem izturas ar pavisam citu attieksmi, pie mums ir mīļāk un personiskāk.
Kad pabiju Madonas slimnīcas ķirurģijas nodaļā, tur ārstējās arī slimnieki no Gulbenes un Jēkabpils, kas bija nosūtīti uz Madonas slimnīcu, jo te ir sagādāta arī laba aparatūra.
Nezinu, ar kādiem vārdiem pārliecināt ierēdņus, kas paraksta spriedumu vienai vai otrai slimnīcai, lai neslēdz Madonas slimnīcu. Tā jau visapkārt pietiek bezdarba, ja vēl viņiem pievienosies ārsti, tad bardaks būs pa lielo.
Izmantojot iespēju, pateicos Madonas slimnīcas ķirurģijas nodaļas personālam par profesionālo un iejūtīgo ārstēšanu. Paldies visiem mediķiem, jo ārstēšana ir daudzu pasākumu komplekss. Labi, ja tas notiek iespējami tuvāk dzīvesvietai, jo visi taču uz Rīgu neaizbrauksim.
Autors: GATIS KNOSTENBERGS
Madonā