7. maijā Madonas pilsētas pensionāru biedrība aicina uz ilustratīvu prezentāciju klubiņā „Pīlādzītis" par Kokneses fonda valdes darbību un „Likteņdārza" projektu (valdes priekšsēdētāja Valda Auziņa). Šis pasākums ir pateicība madoniešiem par piedalīšanos „Likteņdārza" talkās. Būs arī iespēja iegādāties ziedojumu zīmes.
Kārtējo reizi godināsim arī jubilārus ar ziediem un muzikāliem priekšnesumiem. Atcerēsimies mūsu mātes un vecmāmuļas, kas ir katras ģimenes likteņdārza kopējas un sargātājas.
Muzikālo daļu mums vadīs jau iepazītais Madonas pilsētas 2. vidusskolas audzēknis Kristaps Šķēls.
Uz tikšanos Parka ielā 4!
Autore: MARIJA LAPSIŅA,
klubiņa vadītāja