Pavasaris sasilda ne tikai mūsu zemīti, bet dod gaismu un siltumu arī mūsu sirdīm, mudinot uz gaišām domām un labiem darbiem.
Madonas pilsētas pensionāru biedrība aicina iet kopā gaismas ceļā. Satiksimies 26. aprīlī pulksten 13 Parka ielā 4 (lejas zālē) Lieldienu svētku pēcpusdienā. Līdzi ņemiet labu garastāvokli un vienu visglītāko oliņu konkursam.
Madonas kultūras nams mums dāvina svētkos dziesmas, ko dziedās ansamblis „Veldze", popgrupa „Smaidiņš", eksotisko deju mākslu rādīs dāmu deju grupa, bet teātra ļaudis spēlēs jestru skeču par pavasari.
Autore: MARIJA LAPSIŅA,
kultūras komitejas vadītāja