Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Lai vairāk būtu tādu cilvēku!

LUDMILA Madonā

Autors • 01.11.2018.

Burtu lielums

Labdien, cienījamā redakcija!Ar katru dienu jūsu avīze kļūst arvien interesantāka. Ja tiks publicētas vairāk aktuālu tēmu, lai arī nepatīkamas mums un ierēdņiem, arī jūsu avīzes pasūtītāju būs vairāk.
Man radinieki uzdāvināja jūsu avīzes abonementu, par ko es viņiem esmu ļoti pateicīga. Bet tas jau ir cits stāsts.

Sirds saviļņojās, kad izlasīju rakstu par Oskara Ozola ģimeni 19. oktobra "Stara" numurā. Jūs jautāsit – kāpēc? Es noliecu galvu šādu cilvēku priekšā. Kad, likteņa sūtīta, ierados uz dzīvi Latvijā, biju sajūsmā, vēlāk kopā ar bērniem priecājāmies par mežiem, dabu, viļņojošām druvām, govju ganāmpulkiem, aitām, zirgiem. Bet pagāja vairāki gadi. Latvija iekļāvās lielajā Eiropā, un pamazām viss sāka izzust. Mazliet attālinājos no galvenās tēmas, atvainojiet!

Pateicoties tādiem cilvēkiem kā Oskara Ozola ģimene, mūsu valstī piensaimniecība un lopkopība nezaudē savu atpazīstamību arī aiz valsts robežām. Lai to visu nostiprinātu, nepieciešams tiešs valsts atbalsts tādām saimniecībām.
Vēlos nedaudz pastāstīt par šo ģimeni. Es pie viņiem pērku produkciju, kuru man piegādā tieši dzīvoklī. Piens – īsts zelts, biezpiens un sieri – tā vienkārši ir fantastika. Turklāt vēl tāda dažādība!
Oskars ir ļoti pieticīgs, labsirdīgs cilvēks. Vairākas reizes palīdzējis ar transportu, jo man ir grūti pārvietoties. Evita, viņa dzīvesbiedre, ir pastniece, un viņa ne tikai laikus piegādā pensiju uz mājām, bet arī dažreiz pēc darba no veikala atnes maizīti. Mēs neesam radinieki, runājam dažādās valodās, bet tas nav svarīgākais. Svarīgākais ir tas, ka mēs saprotam viens otru. Ar cieņu izturamies viens pret otru, sirdīs mums ir labsirdība un mīlestība dzīvo. Cik tas ir patīkami un priecīgi!
Lai vairāk būtu tādu cilvēku! Viņi tiešām ir savas dzimtenes un valsts patrioti. Viņu darbs nav viegls. No agra rīta līdz vēlam vakaram uz kājām. Ne reizi neesmu dzirdējusi, ka Oskars vai Evita būtu pateikuši, ka ir noguruši. Viņi ir enerģiski un pozitīvi cilvēki, kas skatās uz priekšu, optimisti.
Pateicoties šādiem cilvēkiem, pie mums arī saslimstība samazināsies.
Novēlu jums, Oskar un Evita, un visiem jūsu ģimenes locekļiem stipru garu, pacietību, labklājību, vēl vairāk mīlestības dvēselē, panākumus, visu vēlmju un nākotnes plānu piepildīšanos!
Paldies par jūsu darbu!
Dieva svētību!



02.11.2018.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px