Tradicionāli, jau četrpadsmito gadu, ar Madonas rajona padomes un Madonas pilsētas domes finansiālu atbalstu gada nogalē norit invalīdu eglīte.
Tā vairākus gadus visā savā krāšņumā iedegas Madonas pilsētas 1. vidusskolas telpās, kur pieaugušos un bērnus gaida svētku brīnums. Šoreiz to uzburt centās sieviešu vokālais ansamblis "Veldze", kas iepriekšējā dienā viesojās kaimiņos – 2. vidusskolā – un… saaukstējās. Tas kārtējo reizi liecina, cik pavirši dažkārt tiek risināti organizatoriskie jautājumi, kā rezultātā paliek vien nomāktības un neizskaidrojama vienaldzības izjūta pret darbu, ko dari. Taču šīs skumjās domas pagaist, izdzirdot sintezatora skaņas un skaistās balss īpašnieci Aiju Inču no Barkavas. Klātesošie iejūk deju virpulī.
Invalīdu atbalsta centra vārdā visiem vēlu saticīgu, mīlestības pilnu un politiski mierīgu 2008. gadu.
Autors: ANDRIS VĪGANTS