Tie, kas mīl sēņot, mēdz priecāties par atrastajām sēņu karalienēm – baravikām, taču šogad tikai reti kurš var lepoties, ka ieraudzījis šīs sēnes. Pat ierastās baraviku vietās ir tukšums.
Ja atceramies, pagājušais bija izcils baraviku gads, un, iespējams, šogad jāpriecājas vien par gailenēm, bērzlapēm un kādu apšu kundziņu.
Zinātāji gan stāsta, ka vēl nav ko noskumt, jo īstais beku laiks nav sācies.
Autors: I. SMILGA