Mums – Jumurdas un Ērgļu apkārtnes iedzīvotājiem – daba bija sagādājusi nelielu skaistu dāvanu – baltu sniega segu Ziemassvētku vakarā un pirmajos Ziemassvētkos. Bet jau 27. decembrī no baltā sniega vairs nebija ne miņas, pūta spēcīgs vējš un stipri lija. Taču tam visam par spīti Jumurdas seniori posās uz Ērgļiem, kur Ērgļu saieta namā notika Ziemassvētku sarīkojums Ērgļu novada pensionāriem.
Kā jau iepriekšējos gados ierasts, arī šogad novada dome bija parūpējusies par transportu, kurš bija uzticēts profesionālim Aivim.
Mūs laipni sagaidīja Ērgļu saieta nama saimnieces Sandra Avotiņa un Terēze Kaimiņa. Bija padomāts gan par zāles noformējumu, gan cienastu pie galdiņiem ar īstu cigoriņu kafiju, pīrāgiem un saldumiem. Stalta un koši izrotāta skatuves malā stāvēja Ziemassvētku egle.
Apsveikuma vārdus un laba vēlējumus saņēmām no Ērgļu novada domes priekšsēdētāja Guntara Velča, kā arī no Ērgļu novada pašvaldības sociālā dienesta vadītājas Māras Briedes.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 04.01.2012.
JUMURDAS PENSIONĀRI