Oktobra nogalē Latvijas kaulu, locītavu un saistaudu slimnieku biedrība (LKLSSB) organizēja Pacientu skolas izbraukuma nodarbību "Veselīgs dzīvesveids" Jūrmalā, kūrorta rehabilitācijas centrā "Jaunķemeri".
Savās pārdomās un vērojumos ar klātesošajiem dalījās uztura speciāliste. Tika uzzināts par centrā pieejamajām medicīniskajām rehabilitācijas iespējām, kas diemžēl plašākai iedzīvotāju daļai nav pieejamas, jo ir par maksu. Katrs varēja piedalīties nūjošanas nodarbībās svaigā gaisā un izjust kustību prieku baseinā. Daudzi labprāt izmantoja arī iespēju baudīt relaksāciju sāls istabā.
Un tomēr, neraugoties uz dārdzību, cilvēki izmanto centra "Jaunķemeri" piedāvātos pakalpojumus. Vienīgi jācer, ka šāda iespēja kādreiz pavērsies kādam LKLSSB biedram…
Autors: ANDRIS VĪGANTS