Gads iesācies un lēnām uzņēmis savu gaitu, skaita ik dienu tuvāk pavasarim. Taču mūsu sirdīs vēl nav pagaisis nupat aizvadīto Ziemassvētku miers un krāšņo Jaunā gada sagaidīšanas salūta uguntiņu radītais prieks. Arī madoniete Eleonora Tropa ar „Stara" starpniecību vēlas pateikties par svētku laikā saņemto pārsteigumu un padalīties savā priekā.
„Gada nogale ir laiks, kad radi un draugi satiekas, apmainās apsveikuma kartītēm un dāvaniņām. Tas ir mīļi un it kā pašsaprotami. Taču vārdos pat nespēju izteikt, cik liels bija mans pārsteigums, kad kādā no pirmssvētku dienām pie durvīm klauvēja kāds kungs – esot no bijušās darbavietas," stāsta Eleonora, kas nākamgad svinēs savu 90. dzimšanas dienu. „Es taču jau padsmit gadus vairs kā nestrādāju! Tolaik tā bija Madonas 10. ceļu pārvalde, tagad – VAS „Latvijas autoceļu uzturētājs" Madonas ceļu rajons. Atminos, kā savulaik, astoņdesmitajos gados, kad pārnācām dzīvot uz Madonu, meklēju savam vecumam un spēkiem piemērotu darbiņu. Un atradu – tepat pāri ielai, un darbiņš arī paveicams – darbnīcu un palīgtelpu uzkopšana," sirmā kundze kavējas atmiņās, piemetinot, ka ikreiz uz darbu gājusi ar prieku. „Man bija sajūta, ka esmu kādam ļoti vajadzīga un noderīga. Un kolektīvs bija draudzīgs, puiši mani sauca par mammīti un slavēja par paveikto. Tas bija tiešām jauks laiks. Ja vien būtu spēks, arī šodien labprāt tur strādātu. Nu saprotu, ka labā aura pa šiem gadiem nav zudusi. Laikā, kad visi skrien pirmssvētku drudzī, lai sagādātu svētkus sev, šie cilvēki atceras arī mūs, pensionārus. Ja apciemo ar smaidu, labu vārdu, ar patiesi noderīgu dāvaniņu, tas tikai liecina par cilvēku sirdssiltumu, mīlestību pret apkārtējiem un dāvinātāja prieku. Tāpēc no sirds vēlos pateikties VAS „Latvijas autoceļu uzturētājs" Madonas ceļu rajona direktoram Rolandam Luikam un viņa vadītajam kolektīvam. Lai necerēti veiksmīgs, veselīgs un sirdssiltuma bagāts šis gads jums ikvienam gan darbiņā, gan katram savā ģimenītē!" ar patiesu mīļumu vēl Eleonora Tropa.
Autore: SANDRA ZARIŅA