Kā jau visiem koriem, arī Carnikavas novada sieviešu korim "Undīne" bija pienākusi kārtējā jubilejas reize – šoreiz četrdesmitā.
Pasākums, uz kuru uzaicināto draugu pulkā bija arī Bērzaunes pagasta vīru koris "Gaiziņš",
bija ieplānots jau šā gada janvārī, taču tika atcelts uz pavasari. Tad pandēmija ieviesa savas korekcijas, un visi plānotie pasākumi tika atcelti. Septembra pēdējā
sestdienā tas varēja notikt Rīgā, kultūras nama "Ziemeļblāzma" skaistajās īrētajās telpās, un gaiziņieši sveikt savas dziesmu kolēģes 40 gadu kora jubilejā devās uz Rīgu, pa ceļam paņemot arī kolēģus no "Staburaga" vīru kora. Apsveikuma dziesmā "Vecie zvejnieki" viņiem piebiedrojās arī Krimuldas vīru kora "Vecie draugi" dalībnieki. Citi jubilāru sveicēji gan aprobežojās tikai ar pārstāvju sveicieniem, ziediem un
dāvanām.
Skaistās kleitās tērptās jubilāres sniedza jauku koncertu pie galdiņiem sēdošajiem, kuri bija piepildījuši visu lielo zāli.
Šādas kopā sanākšanas daudziem paliek atmiņā uz visu turpmāko dzīvi.
07.10.2020.