Viss sākās 2012. gada augustā mācību centrā „BUTS". Satikāmies, lai uzsāktu mācības mazumtirdzniecības komercdarbinieku grupā.
Iemesli, lai mācītos, bija dažādi. Vienam – tikt laukā no mājām, otram – jaunas zināšanas, citam – stipendija, kas, protams, šajos laikos arī ir iemesls, lai mācītos. Kļuvām par desmit kursantiem vecumā no 19 līdz 57 gadiem.
Kopā mācoties, pasniedzēji iedrošināja veikt savu uzņēmējdarbību.
Laiks bija piepildīts ar dažādiem mācību priekšmetiem un interesantiem pasniedzējiem. Apguvām jaunas zināšanas likumdošanā, grāmatvedībā, datorzinībās, kā arī prečzinībā un psiholoģijā. Var saukt vēl un vēl. Mūsu grupas cilvēki ir bagāti ar radošu izdomu, kas arī izpaudās klases dizainā attiecīgi laikam aiz loga (rudens, ziema). Lielāko dienas daļu pavadījām savā klasē mācoties, un mums bija svarīgi atrasties telpā, kurā jūtamies labi. Mācījāmies radoši, domājot, nevis tikai sausi klausoties un pierakstot. Testi sevis izzināšanai, reklāmas veidošana saviem uzņēmumiem, vizuālā tēla veidošana un pat publiskās runas. Tas viss mūs vienoja arvien ciešāk.
Vēlamies pateikties savu prakses vietu vadītājiem un kolektīviem, kuros pavadījām gandrīz divus mēnešus, par atsaucību, pretimnākšanu un sapratni. Paldies!
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 20.02.2013.
Autore: JUDĪTE EZERKALNE,
jaunā mazumtirdzniecības
komercdarbiniece