Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Ir gandarījums – slinkojuši neesam

LĪGA LĀNE-DREIMANE, koris "Mantojums"

Autors • 18.01.2018.

Burtu lielums

Atkal viens gads ir noslēdzis savu ritējumu. Aizgājis klusais laiks, kad katrs izvērtē paveikto. Izdzisušas gaismiņas svētku eglē, un pieklususi ļaužu steiga pirmssvētku gaidās. Nu laiks skaita jau citu – 2018. gadu. Atskatoties uz nesen aizgājušā gada pēdējiem mēnešiem, koris "Mantojums" ar diriģenti Ināru, izvērtējot savu paveikto, ar gandarījumu var teikt – slinkojuši neesam.

Rudenī, atsākot sezonu, "Mantojuma" dziedātāji ar pašvaldības un kultūras nama darbinieku gādību saņēma jaunas kurpes.
11. novembrī koris piedalījās koncertā Rīgā, Ziemeļblāzmas kultūras pilī. Sakarā ar Lāčplēša dienu mums bija ekskluzīva iespēja pils parkā apskatīt armijas ekipējumu un tehniku. Mūs visus cienāja ar lauku virtuves labumiem – plovu un karstu tēju.
16. decembrī "Mantojums" savās mājās kultūras namā papildināja koncertuzvedumu "Ziemassvētku gaidās". Nākamajā dienā, 17. decembrī, dziedājām Valmieras kultūras centrā, Vidzemes senioru koru draudzības koncertā adventa laikā.
Nosvinējām savu kora eglīti.
13. janvārī braucām uz Rīgas pusi, uz Mārupes kultūras namu, lai piedalītos koncertā "Sniga sniegi, putināja", uz kuru mūs aicināja Mārupes kultūras nama senioru sieviešu koris "Noktirne" ar diriģenti Ilgu Bērziņu. Mūs sirsnīgi sagaidīja. Mīļus, jaukus vēlējumus teica kultūras nama direktore Ira. Koncertā piedalījās pieci kori: Madonas "Mantojums", Ziemeļblāzmas koris "Rudens dziesma", Ventspils "Ziemeļzvaigzne", Rīgas "Amadeus" un mājinieku "Noktirne". Koncerta beigās kopkoris nodziedāja R. Tigula un R. Bugavičutes dziesmu "Lec, saulīte!" no lielo Dziesmu svētku repertuāra.
Pēc koncerta – saviesīgā daļa ar dziesmām un dančiem, par ko gādāja mājinieces, sarunājot atraktīvus muzikantus.
Mēs sakām mīļu paldies savai diriģentei Inārai par iejūtību, sapratni, pacietību, ar kādu viņa māca mūs, gatavo koncertiem, skatēm. Paldies arī šoferītim Pēterim.
Un pilnīgi visiem gribu teikt: uzdāviniet sev klusuma mirkli, lai saprastu svarīgāko, izvērtētu savas iespējas, pārdomātu paveikto un sakārtotu domas. Lai jaunais gads ikvienam nes piepildījumu vispārdrošākajām iecerēm un īsteno brīnumu, ko izsapņojusi sirds!


19.01.2018.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px