11. septembrī Madonā, Parka ielā 4, pensionāru biedrības telpās, noritēja ļoti sirsnīgs, jauks un sirdij tīkams pasākums, ko noorganizēja Madonas pilsētas pensionāru biedrības valde un neredzīgo biedrība, ar ko viņiem ir ļoti laba sadarbība.
Bija sapulcējušies ap 20 dalībnieku ar dažnedažādiem visvienkāršākajiem ziediem. Pušķu un kompozīciju veidošanā pieredzē dalījās un savas prasmes nodeva mums floriste Diāna Pele, kas pašreiz strādā Anglijā pie ziedu kompozīciju veidošanas. Viņa ļoti interesanti pastāstīja un praktiski parādīja ziedu pušķu veidošanas pamatprincipus un deva mums idejas un ierosmi, kā no neciliem ziediņiem var izveidot kaut ko ļoti skaistu. Tā bija viņas dāvana mums. Piedāvāja arī turpmāku sadarbību nākamajā vasarā. Paldies pensionāru biedrības valdei par jauko pasākumu.
15. septembrī pensionāru biedrības valde kopā ar neredzīgo biedrību organizē braucienu uz Bīriņiem Valmieras rajonā, kur dabā iepazīsim, kā tiek audzētas dižbrūklenes (dzērvenes).
Sirsnīgs paldies arī novada domei par atbalstu transporta jautājumā, jo bez viņu pretimnākšanas pasākumus noorganizēt būtu daudz sarežģītāk.
Pateicībā IRĒNA ROZNIECE