Ar zaļumu, augšanas prieku un ziedu krāšņumu ir atnācis jūnijs, piedāvādams savas bagātības arī mums – priekam un veselībai.
Jāprot tikai saskatīt, novērtēt un laikus šo zemes bagātību paņemt – ar zaļumiem, ziediem un saknītēm. Un slinkot te nedrīkst! Viss labākais ir savācams līdz Zāļu dienai. Tad būs, ko malkot un izsmaržot tējas krūzē ziemas vakaros.
Un pavisam netālu arī Līgo svētki – ar satikšanos, sadziedāšanos, laba vēlējumiem. Tā ir sirds valoda, prāta gudrība un dziesmu saskaņa pār kalniem un lejām.
Arī mēs satiksimies 18. jūnijā pulksten 13 klubiņā "Pīlādzītis", lai ielīgotu Jāņus ar skanīgu "līgo", ar sveicienu jubilāriem un pļavu ziedu pušķi smaržai un priekam.
Būsim kopā!
Autore: MARIJA LAPSIŅA