Ērgļu novada sociālās aprūpes centrā „Kastaņas" ir iegājusies tradīcija reizi gada ceturksnī sveikt attiecīgajā periodā dzimušos pansionāta iemītniekus.
Vasaras sākumā bija daudz apsveicamo, tajā skaitā arī apaļo jubileju svinētāju. Helmutam palika 50, Anastasijai – 60, Jānim Š. – 70, bet Grietiņai – 80. Uz šo sveikšanu bija ieradušies arī vairāku jubilāru radi un draugi. Lielais dejotājs Helmuts savā jubilejā dabūja kārtīgi izdejoties pie labas mūzikas.
Nupat – septembra beigās – bija kārtējā apsveikšanas reize. Katram dzimšanas dienas gaviļniekam tika individuāli veltītas dzejas rindas Elitas izpildījumā un dziesma, par ko parūpējās ērglēnietis Uldis. Un vajadzēja taču tā sagadīties, ka dažam labam apsveicamajam veltītā dziesma asociējās ar jaunības gadiem un kādreiz saņemto veltījuma dziesmu. Dziesmu sniegumu jubilāru koncertiņā papildināja dāmu līnijdeju grupas dalībnieces Anita un Biruta. Netrūka arī deju un rotaļu līdz vēlai vakara stundai, mielošanās ar jubilejas pīrāgiem un kūciņām.
Autors: ĀDOLFS BORBALS