Aizgājušie un nākamie – ierakstīti atmiņu lappusēs, gaišās un pelēkās dienas, mēneši un gadi.
Katra diena nāk ar cerību, domu par nākamās dienas darāmo darbu, nezaudējot aizvadītā laika vērtējumu. Vecāka gadagājuma ļaudis ir it kā dzīves krustceļos, kad sakrātā dzīves un darba pieredze ļauj piesardzīgi un vērīgi raudzīties rītdienā. Ilūziju un sapņu laiks pagājis, jādzīvo šodien un tagad reālajā pasaulē – jāsadzīvo ar ikdienu, dažkārt arī ar nedienu.
Mēs neesam tukšinieki. Prāta un sirds bagātība salikta vienā pūralādē. Pa reizei tā ir arī jāpārcilā – ierosmei, ticībai un spēkam katras dienas sākumam.
Sanāksim kopā un svinēsim savas lielākās gadskārtas ar gaišām domām, pašapziņu un ticību labajam. 24. novembrī pulksten 12 Parka ielā 4 jubilārus sagaidīs klubiņš „Pīlādzītis" ar laba vēlējumiem, ziediem un muzikālu sveicienu no Aijas Inčas (no Barkavas).
Autore: MARIJA LAPSIŅA,
klubiņa vadītāja