Nesen vīru koris „Gaiziņš" pēc Carnikavas sieviešu kora „Undīne" uzaicinājuma devās uz Carnikavas tautas namu, lai piedalītos ikgadējā pasākumā „Koru kari". Vīru korim „Gaiziņš" tur piešķīra nomināciju „Jestrākais koris".
„Gaiziņa" vīri šādā pasākumā vēl nebija piedalījušies, tāpēc bija interesanti. Iesaistījās pieci kori – jauktais koris, divi sieviešu kori un divi vīru kori. Katrs koris dziedāja trīs dziesmas – vienu, ar kuru iepazīstināja savu kolektīvu, otru – atraktīvu, ar kustībām, dažādiem instrumentiem un tērpiem. Trešo dziesmu iedeva uz vietas, apmainīja koru diriģentus un 15 minūšu laikā vajadzēja iestudēt savu interpretāciju saņemtajai dziesmai. Cīņa bija sīva, punktu starpība – neliela, un noslēgumā katrs koris ieguva savu nomināciju. Otro dziesmu „Gaiziņa" vīri izpildīja tik skanīgi un atraktīvi, ka žūrija lika visaugstāko vērtējumu.
Labas deju mūzikas pavadībā koristi vēl vakara gaitā atpūtās un gandarīti atgriezās mājās.
Vasarā koris kopā ar citu koru dalībniekiem (vīru kori „Staburags" un sieviešu kori „Undīne") plāno doties koncertbraucienā uz Horvātiju.