Vakar ap pulksten 8 rītā autoceļa Madona-Prauliena 5. kilometrā notika traģisks ceļu satiksmes negadījums, kura rezultātā gāja bojā trīs cilvēki, bet viens ar smagām traumām ievietots Madonas slimnīcā.
Kā pastāstīja Madonas RPP vecākā speciāliste Ingrīda Makare, 1986. gadā dzimis automašīnas „Audi" vadītājs veica apdzīšanas manevru, iebraucot pretējā braukšanas joslā, kur sadūrās ar pretimbraucošo automašīnu „Audi", ko vadīja 1979. gadā dzimis vīrietis. Ceļu satiksmes negadījumā no gūtajām traumām mira abu automašīnu vadītāji, kā arī 1981. gadā dzimis vīrietis, kas kā pasažieris atradās automašīnā „Audi", kura veica apdzīšanas manevru. No šīs pašas automašīnas slimnīcas reanimācijas nodaļā nogādāts 1985. gadā dzimis vīrietis, kam mediķi konstatējuši mugurkaula un iegurņa traumas. Visi negadījumā iesaistītie ir Madonas rajona iedzīvotāji.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
AGRA VECKALNIŅA foto