Braucot komandējumā no Rīgas uz vairākām Vidzemes pilsētām, mani ceļā pārņēma asas, neizturamas sāpes, kuru dēļ vajadzēja griezties tuvākajā ārstniecības iestādē.
Par laimi, tā bija Madonas slimnīca. Par laimi – tāpēc, ka, jau sākot ar uzņemšanas nodaļu, saskāros ar atsaucīgiem un iejūtīgiem Madonas slimnīcas darbiniekiem.
Vēlos teikt vissirsnīgākos pateicības vārdus terapijas nodaļas vadītājai Birutai Vindelei par augsto profesionālismu, medicīnas māsām un visam nodaļas personālam par godprātīgu darbu, iejūtīgu attieksmi un rūpēm, kas nodaļā rada pozitīvu, dziedinošu atmosfēru un veicina atveseļošanās gaitu. Lielu pateicību vēlos izteikt arī radioloģijas un ķirurģijas nodaļu speciālistiem par profesionālu un operatīvu konsultēšanu. Slimnīcā biju ne pirmo reizi, bet pirmo reizi piedzīvoju to, ka visi slimnīcas darbinieki, ar kuriem bija saskarsme, izrāda tik lielu pretimnākšanu un iejūtību.
Liels paldies visiem Madonas slimnīcas darbiniekiem un vadībai par to, ka spēj nodrošināt tik augstu pakalpojumu līmeni un radīt labvēlīgus izveseļošanās apstākļus!
Autors: RAIMONDS LAZDA