Es neesmu no Madonas rajona, bet gribu ar jūsu avīzes starpniecību pastāstīt par Madonas rajona slimnīcas ķirurģisko nodaļu, kur es ārstējos divas nedēļas maijā.
Madonas rajons var lepoties, ka ir tāda augsti kvalifi cēta nodaļa, kur strādā tādi ķirurgi kā Imants Stradiņš. Prieks ārstēties nodaļā, kur ir viss slimniekiem nepieciešamais: dažāda aparatūra, instrumenti, bet galvenais, ka personāls ir izglītots slimnieku aprūpē un apkalpošanā. Viss kolektīvs strādā vienoti, nedalot medmāsas vai sanitāres pienākumus.
Izsaku vislielāko pateicību ķirurgiem, kas mani operēja: dr. Stradiņam, dr. Medniekam. Paldies visām māsiņām un sanitārēm: Īspēterei, Sprugainei, Reinšmitei, Kārkliņai, Mihņevičai, Troškai, Patašnicei, Solovjovai, Verčenko, Briedei, Bogdanovai! Lai visam kolektīvam laba veselība, panākumi darbā un daudz "baltu dieniņu" katrā ģimenē!
Ar mīļu sveicienu –
GENOVEFA VIĻUMA
Mīļu paldies par visu saka arī slimniece
LEONTĪNE ČEVERE, kas ar mani kopā ārstējās.