Jūnijs… Jau noziedējušas ievas, aizsmaržojuši sniegbaltie ābeļu ziedi, un izgaisis arī ceriņu burvīgais skaistums. Tā – robeža starp pavasari un vasaru, bet 9. klases skolēniem – starp bērnību un jaunību.
Aizverot šīs skolas durvis, sāksies cita pasaule, būs citi draugi, pedagogi un padomdevēji.
Deviņi gadi aizskrējuši vēju spārniem… Meklējiet un atrodiet katrs savu īsto ceļu, jo dzīve ir kā sapnis, kā aicinājums, kā pienākums, kas jāpilda, kā vērtība, kas jāsaudzē. Ejot dzīvē ar labu prātu, labu sirdi, patstāvīgu domāšanu, audziniet sevī apziņu, tad arī radīsies apmierinātība ar dzīvi.
Visiem rajona devītās klases absolventiem vēlu prieku kā saules glāstu ik rītu no jauna rast, laimi kaldināt ikdienas stāstā un vēl – to nosargāt prast!
Autore: ILVIJA KRĒSLIŅA