Aizdedzot pirmās adventes svecīti, jau atskatos uz nodzīvoto gadu, kurš bijis diezgan sāpīgs veselības ziņā. Bet labi, ka blakus ir izpalīdzīgi un saprotoši cilvēki – kā mūsu, Aronas, pagastā.
Tā pagasta pārvaldes vadītājs Andris Piekalns, sociālā darbiniece Lolita Tipaine, kuri palīdz ar transportu, tāpat arī šoferīši aizved un vēl palīdz iekāpt un izkāpt no autobusa. Arī tas, ka gada nogalē bija ceļazīme uz Jaundubultu rehabilitācijas iestādi, palīdz atgūties no veselības problēmām. Gada nogalē no sirds paldies mūsu pagasta vadībai. Lai veiksmīgs un gaišs jaunais gads! Cerams, ka arī valūtas maiņa neradīs lielas problēmas, bet īpaši patīkami jau tas nav.
Autore: A. ĶIMENE,
pensionāre Kusā