Ērgļu novada sociālās aprūpes centrā "Kastaņas" ik pa dažiem mēnešiem tiek rīkota svētku pēcpusdiena. Šopavasar tā iekrita tieši 8. martā – Starptautiskajā sieviešu dienā.
Vispirms tika sveiktas visas sievietes – gan centra iemītnieces, gan darbinieces. Pēc tam ziedus saņēma centra iemītnieki, kuriem gada pirmajos mēnešos apritējušas vai aprit apaļas jubilejas (Sandra, Aleksandrs, Grigorijs), kā arī tika suminātas kundzes cienījamā vecumā, kurām šajās dienās paliek 94 gadi (Erna) un 91 gads (Eleonora).
Tālāko programmas daļu – koncertu un dejas – nodrošināja paši aprūpes centra darbinieki. Laikam jau reti kurā iestādē vadītājs ir ar tik labu un skanīgu balsi kā "Kastaņu" vadītāja Elita, kas dzied Ērgļu jauktajā korī un ir arī lieliska solodziedātāja. Ar balsi un muzicēšanu piepalīdzēja sausnējietis Zigmunds, un koncerts, aplausu pavadīts, izskanēja pavisam jauki. To kuplināja sociālās darbinieces Anitas vadītā līnijdeju pulciņa uzstāšanās un pavārītes Birutas aktieriskais priekšnesums.
Pasākuma noslēgumā bija dejas, kurās piedalījās arī vairāki centra iemītnieki invalīdi ratiņkrēslos. Svētkos kā jau svētkos valdīja humora un anekdošu gaisotne, varēja arī pamieloties ar svētku kliņģeri.
Autors: ĀDOLFS BORBALS