Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

“Kebabosta” strādā arī vakaros

IVETA ŠMUGĀ

Autors • 15.01.2019.

“Kebabosta” strādā arī vakaros
Burtu lielums

SIA "Autem" kebabnīca "Kebab­osta" ir jauns uzņēmums, kas atklāts 2018. gada 8. jūnijā. Nosaukums izvēlēts, veidojot salikumu no vārdiem "kebabs" un "autoosta".
Tas ir ātrās ēdināšanas uzņēmums, kas atrodas Madonas autoostā, kur "Kebabostas" saimnieki saskata diezgan lielu attīstības potenciālu – te tomēr apgrozās samērā daudz cilvēku, jo autoosta ir pieturas punkts.

"Kebabostu" ir atklājuši arī tie, kas izvēlas vakariņās doties vēlu, kad citur jau virtuve ir slēgta, kuriem garšo kebabs, nageti, kartupeļu frī, salāti. "Kebabostā", ņemot vērā pieprasījumu, ir papildināta ēdienkarte. Ir iespēja brīvdienās nogaršot arī Lauras Nikolovskas lieliskās kūkas.
"Kebabostas" idejas īstenošanu ir veicinājusi veiksmīga sadarbība ar Madonas novada pašvaldību, piedalīšanās biznesa ideju konkursā "Madona var labāk!". Uzņēmēju ideja – izveidot kebabnīcu kopā ar tūrisma informācijas izplatīšanu; vietas izveide, kur apmeklētāji var atnākt, iedzert kafiju, garšīgi paēst, uzzināt, kas notiek Madonā un tās apkārtnē, – guva atbalstu. Par piešķirto finansējumu iegādāta nepieciešamā virtuves tehnika.
Uzņēmuma komanda ir nedaudz pamainījusies, tagad līdzīpašnieki ir Mārcis Siders, Ansis Lauriņš un Ēriks Gabranovs, apvienojot spēkus kopīgam uzņēmumam Madonā. Visi ir atnākuši no Rīgas, toties tagad Madona, izveidojoties savam uzņēmumam, ir arī dzīvesvieta. Turpinās sadarbība ar Madonas biznesa inkubatoru, kur tiek saņemts atbalsts inkubējamajiem "cāļiem".
– Vai pirmais darba gads ir visgrūtākais? – jautāju Ērikam Gabranovam.
– Neteiktu, ka ir grūts. Protams, ir jāsastopas ar kādām problēmām, bet tās jau būs katru gadu. Jāizdzīvo pirmais darba gads, lai redzētu visu ciklu kopumā. Tomēr sezonas mainās, un tad arī tendences mainās. Ziemā – karstie dzērieni, vasarā –
aukstie, un domāts, ka ārā būs terase. Vairāk cilvēku mūs apmeklē piektdienās un sestdienās, tad arī darba laiks ir līdz pulksten 23, bet pārējās darbdienās strādājam līdz pulksten 22. No ēdieniem favorīts joprojām ir kebabs un kebabkastes, kur ir kopā kebabs ar salātiem. Visus ēdienus var iepakot līdzņemšanai. Brīvdienās uzsākām doties izbraukumā uz sporta un atpūtas bāzi "Smeceres sils", tur mums iedeva tirgus mājiņu, kur piedāvājām zupu, kafiju, tēju un karstvīnu. Tāda sadarbība varētu pastāvēt lielāko pasākumu laikā, – pastāstīja līdzīpašnieks Ēriks, kas arī nāk no Rīgas.


16.01.2019.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px