Īsi pirms Ziemassvētkiem lielisku dāvanu Madonas dzīvnieku aizsardzības biedrībai (DAB) pasniedza Madonas pilsētas 1. vidusskolas 9.a un 9.c klases jaunieši kopā ar savu darbmācības skolotāju Juri Jaudzemu – pašu izgatavotas ziedojumu kastītes.
Ziedojumu kastīšu izgatavošanā tika izmantoti Madonas pilsētas 1. vidusskolas sagādātie un Jura Jaudzema privātie materiāli.
Šis nav vienīgais Madonas pilsētas 1. vidusskolas atbalsts Madonas novada dzīvnieku patversmei – kā iepriekš informējām, skolēni iesaistījās arī naudas ziedojumu vākšanā. Pateicoties Jura Jaudzema un 9. klases skolēnu atsaucībai, tika izgatavotas 9 ziedojumu kastītes, kas tuvākajā laikā tiks izvietotas dažādos Madonas veikalos un iestādēs.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 04.01.2013.
Autore: LAURA VOITIŅA
OĻĢERTA SKUJAS foto