Pateicoties laikrakstā „Stars" 19. jūlijā publicētajam rakstam par to, ka četri braši minkas meklē mājas, visiem minčiem ir izdevies atrast labas mājas un labus cilvēkus, kas turpmāk par viņiem rūpēsies.
Paldies viņiem par to! Paldies arī ģimenei, īpaši vecmammai, kas pagājušā gada rudenī pieņēma un izaudzināja Ševīti. Ševīte ir viena no tām divām mazajām kaķenītēm, kuras pagājušogad augustā kopā ar mammu bija iebāztas maisā un atstātas ceļmalā pie autobusu pieturas „Ruļļi". Nu kaķenīte no maza, ceļmalas putekļos novārguša kunkulīša ir izaugusi par lepnu, neatkarīgu kaķu jaunkundzi. Arī Ševītes māsiņai savā dzīvesvietā klājas labi.
Ir prieks, ka arvien vairāk cilvēku pievēršas dzīvnieku aizsardzībai, bet gana daudz ir arī cietsiržu, kas bez mazākajiem sirdsapziņas pārmetumiem var atļauties dzīvniekus sist, sakropļot, iespundēt, badināt, pamest ceļmalā, aizvest uz mežu un piesiet pie koka vai pat ierakt zemē dzīvus. Šiem ļautiņiem, kas uzskata sevi par šīs zemes „ķeizariem", der atcerēties, ka dots devējam atdodas, un tie nomocītie un pamestie ir bijuši daudzkārt cēlsirdīgāki un gudrāki par saviem mocītājiem.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 11.08.2011.
Autore: BIRUTA TRIZNA