Spītējot sinoptiķu solītajai vētrai un draudīgajiem lietus mākoņiem, 19. jūnijā Madonā norisinājās suņu nacionālā daudzcīņa, ko organizēja Latvijas sporta suņkopības federācija un Latvijas kinoloģiskā apvienība.
Plaši pārstāvēta bija madoniešu komanda, piedalījās arī sportisti no Valkas, Smiltenes
u. c. pilsētām. Suņiem saimnieku vadībā bija jāiziet trīs dažādi šķēršļu trases posmi, trešās trases noslēgumā pēc komandas „aizturot" treneri vai atnesot saimniekam mantiņu. Apmeklētāji ar interesi vēroja, kā startē katrs no dalībniekiem, jo gluži tāpat kā cilvēki arī četrkājainie draugi strādā atšķirīgi. Kamēr dažus suņus apmulsināja svešie apstākļi, skaņas, sugasbrāļi un cilvēki apkārt, citi trasi pieveica ar izšautas bultas ātrumu un precizitāti. Katrā ziņā – netrūka ne amizantu momentu, ko vērot skatītājiem, ne sportiskās konkurences un adrenalīna, ne draudzīgu iedrošinājumu.
Sasummējot komandu rezultātus, 1. vietu izcīnīja „Valka" – Jānis Ķēbers ar suni Redo, Violeta Murina ar Šeilu un Līga Metuzāle ar Frediju. 2. vietā ierindojās „Vecie zēni", komandas sastāvā: Nikolajs Griškevičs un Barss, Pēteris Leja ar suņiem Rēziju un Falco.
3. vietā tika atstāta mājinieku – madoniešu – komanda, kurā startēja Natālija Solovjova ar četrkājaino draugu Aru, Žaneta Žukovska-Melnbārde ar Lordiju un Sintija Tālmane ar Blēru.
Savukārt individuālajā startā vecuma grupā līdz 46 gadiem kopvērtējumā 1. vietu ieguva Violeta Murina ar Šeilu, 2. vietu – Žaneta Žukovska-Melnbārde ar Lordiju. Vecumā no 46 gadiem 1. vietā ierindojās Jānis Ķēbers un Redo, 2. vietā – Nikolajs Griškevičs un Barss,
3. vietā – Līga Metuzāle un Fredijs.
„Kucēnu" vecuma grupā suņiem kopvērtējumā pārākais bija Nikolajs Griškevičs ar Burānu, 2. vietā ierindojās Gvido Čerbakovs ar Maiju, 3. vietā – Artūrs Liģeris un Grace.