Rādās, ka Ziemassvētku un Jaunā gada brīnumi gājuši secen divarpus gadus jaunajam suņukam Tedim, kas jau pirms nepilna mēneša atsūtīja vēstuli „Staram" ar palīgā saucienu. Lielajam, dzīvespriecīgajam sunim kļūst arvien skumīgāk bez sava īstā saimnieka un vietiņas, kur izskrieties.
Pēc decembra publikācijas Teda pagaidu „aizbildnei" zvanījuši daudzi interesenti, taču, acīmredzot, līdz tam īstajam ziņa par suni nav nokļuvusi. Tie, kas Tedi pazīst, suņu puiku tikai slavē, jo viņš ir skaists (balts ar melniem plankumiem), raženu augumu, jautru raksturu (kā tas pienākas vēl gados jauniņam sunim).
Patlaban Tedis mitinās kādā Madonas dzīvoklī un pa šo laiku jau ir sācis cītīgāk ar savu balsi brīdināt par nākošiem ciemiņiem. Tā kā pirmie kucēna stiķi viņam jau ir garām, Tedis māk uzvesties kārtīgi, kā arī akurāti prasīties ārā, ja rodas tāda vajadzība. Suns ir veselīgs, ēd atbilstoši savam augumam, taču nav rijīgs. Visvairāk Teda plašā sirds priecātos par iežogotu teritoriju vai laukiem, kur izskrieties, bet kopā ar kārtīgu un labu saimnieku, noteikti pielāgotos arī citiem apstākļiem. Tomēr jāņem vērā, ka suņuks, ko dzīves ceļš vedis no viena saimnieka pie otra, var aizmukt, ja atstāts nepieskatīts brīvsolī.
Katrā gadījumā, nav jābaidās ņemt jau pieaugušu suni, jo nekad taču nav par vēlu mācīties jaunas gudrības, ne cilvēku, ne dzīvnieku pasaulē.
Par Tedi vairāk uzzināt var, zvanot pa tālruni 22476761 vai 64860295.
Autore: LAURA VOITIŅA