Daudzi iedzīvotāji pamanījuši faktu un ir satraukušies par to, ka jau kopš februāra Madonas novada dzīvnieku patversme ir daļēji pārtraukusi savu darbību. Lai gan patversmē joprojām mitinās trīs suņi, kas meklē mājas, apmeklētājiem teritorija ir slēgta, kā arī netiek no jauna uzņemti klaiņojošie dzīvnieki.
Daudzi iedzīvotāji pamanījuši faktu un ir satraukušies par to, ka jau kopš februāra Madonas novada dzīvnieku patversme ir daļēji pārtraukusi savu darbību. Lai gan patversmē joprojām mitinās trīs suņi, kas meklē mājas, apmeklētājiem teritorija ir slēgta, kā arī netiek no jauna uzņemti klaiņojošie dzīvnieki.
Dzīvnieku patversmi apsaimnieko Madonas Dzīvnieku aizsardzības biedrība (DAB), ko pārstāv Mirko Hēnišs, taču patversme tika izveidota arī ar Madonas novada pašvaldības un sabiedrības atbalstu, vācot ziedojumus. Kāpēc šobrīd radusies tāda situācija, ka patversme ir slēgta? Madonas DAB pie patversmes vārtiem izvietojusi paskaidrojumu, ka tas noticis tehnisku iemeslu dēļ. Tāpat arī oficiālais patversmes tālrunis ir izslēgts un uz zvaniem neatbild, tāpēc sīkāku informāciju par patversmes slēgšanas iemesliem no Madonas DAB pārstāvja neizdodas gūt.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 01.04.2014.
aUTORE: LAURA KOVTUNA
AUTORES foto