Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Patversme pārtraukusi uzņemt dzīvniekus

Redakcija

Autors • 01.04.2014.

Patversme pārtraukusi uzņemt dzīvniekus
Burtu lielums

Daudzi iedzīvotāji pamanījuši faktu un ir satraukušies par to, ka jau kopš februāra Madonas novada dzīvnieku patversme ir daļēji pārtraukusi savu darbību. Lai gan patversmē joprojām mitinās trīs suņi, kas meklē mājas, apmeklētājiem teritorija ir slēgta, kā arī netiek no jauna uzņemti klaiņojošie dzīvnieki.

Daudzi iedzīvotāji pamanījuši faktu un ir satraukušies par to, ka jau kopš februāra Madonas novada dzīvnieku patversme ir daļēji pārtraukusi savu darbību. Lai gan patversmē joprojām mitinās trīs suņi, kas meklē mājas, apmeklētājiem teritorija ir slēgta, kā arī netiek no jauna uzņemti klaiņojošie dzīvnieki.
Dzīvnieku patversmi apsaimnieko Madonas Dzīvnieku aizsardzības biedrība (DAB), ko pārstāv Mirko Hēnišs, taču patversme tika izveidota arī ar Madonas novada pašvaldības un sabiedrības atbalstu, vācot ziedojumus. Kāpēc šobrīd radusies tāda situācija, ka patversme ir slēgta? Madonas DAB pie patversmes vārtiem izvietojusi paskaidrojumu, ka tas noticis tehnisku iemeslu dēļ. Tāpat arī oficiālais patversmes tālrunis ir izslēgts un uz zvaniem neatbild, tāpēc sīkāku informāciju par patversmes slēgšanas iemesliem no Madonas DAB pārstāvja neizdodas gūt.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 01.04.2014.

aUTORE: LAURA KOVTUNA

AUTORES foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px