Abas kaķenītes ir aptuveni divus mēnešus vecas, tās nav klaidonītes, bet mājas kaķēni, kas tika atnesti uz eitanāziju jeb, kā tautā saka, uz nospricēšanu.
Minces ir koptas un kārtīgas, dodas rokās, murrā, ir aktīvas un rotaļīgas. Kaķenīšu mammu mēs izkastrējām, bet kaķenītes iemidzināt, kā vēlējās saimniece, necēlās roka. Katram ir tiesības dzīvot.
Pavisam viņas bija trīs, vienai kaķenei saimnieks jau sameklēts, vēl palikušas divas. Ceram ar avīzes starpniecību sameklēt gādīgus saimniekus.
Esam jau teikuši, ka būtu priecīgi, ja tik liels daudzums kaķenīšu būtu izkastrēts, ka mazu, mīļu kaķēnu cilvēkiem sameklēt būtu grūti. Tad arī neredzētu klaiņojot gar konteineriem un sētmalēm mazus, bezpalīdzīgus kaķēnus. Tagad tā nav. Mazu kaķēnu ir daudz, un kaķēnus "ražo" ne tikai bezsaimnieka kaķenes, bet arī nekastrētas mājas mīlules, tādējādi mums visapkārt ir tik ļoti daudz nevienam nevajadzīgu kaķēnu.
Kaķēni pašreiz mitinās mūsu veterinārajā klīnikā Raiņa ielā 34, Madonā (tālrunis 29124504). Gaidīsim jūs!
LITA un KASPARS UDRASI,
jūsu mīluļu veterinārārsti