Šā gada 19. martā pēc Lietuvas draugu – kinologu uzaicinājuma Šauļos piedalījās Latvijas dzinējsuņu komanda pārbaudē uz mežacūku aplokā. Šajā datumā notika arī specializēta laiku medību suņu izstāde Vangažos.
Sīkāk par šiem pasākumiem un sasniegtajiem rezultātiem informēja Latvijas Mednieku kinoloģiskās apvienības (LMKA) valdes priekšsēdētājs Armands Cirsis: – Starptautiskajās dzinējsuņu sacensībās Lietuvā piedalījās komandas no Latvijas, Lietuvas, Polijas, kā arī bija paredzēts piedalīties Igaunijai un Baltkrievijai, bet šīs divas valstis sacensībās dažādu iemeslu dēļ nestartēja. Sīvā cīņā ar lielu punktu pārsvaru Latvija izvirzījās vadībā. 1. vietu izcīnīja Latvijas dzinējsuns Foks (īpašnieks A. Novikovs no Cesvaines), 2. vietu – Argo (V. Apsītis), 3. vietu – Polijas dzinējsuns Bazils.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 10.05.2011.
Autore: LAURA VOITIŅA
ULDA CIRŠA foto