Kaķenīte tika atrasta principā bezpalīdzīgā stāvoklī uz ielas, sākoties aukstajam laikam. Mincīti ik pēc dažām minūtēm, stundas mocīja epilepsijas lēkmes, kuru dēļ viņai bija grūti paēst, bija slikta pašsajūta, viņa centās saglabāt spēkus, ļoti daudz guļot. Šādā veselības stāvoklī viņa nevarēja pati atklīst uz to adresi, kur tika atrasta sarāvusies čokuriņā.
Nevienu sludinājumu par šādu pazudušu kaķīti pa šo laiku neesam atraduši.
Kopš uzsākām uzturošu ārstēšanu, mincīti epilepsijas lēkmes vairs nav piemeklējušas. Risinājums ir gana vienkāršs – nedaudz pulverīša pie konserviem – un izmaksu ziņā nedārgs. Vai iepriekšējie „saimnieki" maz interesējās par ārstēšanas iespējām? Vai zināja, bet viņiem bija vienalga, jo slimu kaķīti taču var pamest un mierīgi paņemt nākamo.
Cilvēki mēdz būt nežēlīgi, bet biedrība „Madonas dzīvnieku draugi" ne reizi vien ir pārliecinājusies, ka mums līdzās ir tikpat daudz, ja ne vairāk, sirdssiltu, gādīgu un nesavtīgu cilvēku. Tieši uz šādu cilvēku, kurš atvērtu savas durvis un sirdi, ļoti cer un gaida pamestā kaķenīte Beta. Mincīte ir sterilizēta, vakcinēta, ar pošu pasīti, kārtīgi uzvedas iekštelpās, mīl gan rotaļas, gan sēdēšanu klēpī un mīļošanos, vecums varētu būt 3-4 gadi. Zāles uzturošajai ārstēšanai pret epilepsiju dosim līdzi. T. 26320932.
22.12.2020.