– Kādas ir jūsu domas par Latvijā atsākto vakcinācijas procesu, izmantojot „AstraZeneca" vakcīnu? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Ļaudoniete Dace: – Man
vēl nav pienākusi kārta potēties. Lai vispirms sapotējas mediķi, skolotāji, seniori un citas riska grupas, un tikai tad es pierakstīšos vakcinācijas rindā, jo būs jau jāpotējas. Citādi jau nekur nevarēs aizbraukt. Ļoti ceru, ka līdz tam laikam tiks piedāvāta arī kāda cita vakcīna un ar „AstraZeneca" nebūs jāpotējas.
Madoniete Sarmīte: – Tas ir labi, ka atsākusies vakcinācija. Es potēties došos jau šootrdien. Nedaudz gan bažījos, bet nav citas izvēles. Kāda vakcīna ir pieejama, ar to ir arī jāpotējas. Reakcija pēc vakcinēšanās taču ir ļoti individuāla. Ceru, ka man viss būs kārtībā.
Madoniete Zinaida:
– Pagaidām mana attieksme ir piesardzīga, un ar potēšanos nesteigšos. Sekošu tam, kā noris vakcinācijas process un vai tas izsauc arī kādus nopietnus sarežģījumus. Taču es noteikti potēšos, jo man ir jālido uz Gruziju. Gribētos, lai Latvijai izdotos iepirkt dažādas vakcīnas un cilvēkiem būtu izvēles iespēja.
Madonietis Armīns: – Es nekad dzīvē nepotēšos, lai kādas vakcīnas pret „Covid-19" Latvijā piedāvātu! Ir dzirdēts daudz nostāstu par vakcīnas izraisītām blaknēm, bet es vēl kādu laiciņu gribu padzīvot.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ
23.03.2021.