Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Par Latvijas svētkiem veltīto svētku programmu

Redakcija

Autors • 20.11.2008.

Burtu lielums

Kā jums patika Latvijas 90. gadadienai veltītā svētku programma? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Irēna no Sarkaņu pagasta: – Latvija ir mana dzimtene, tajā es atgriezos no Sibīrijas un savu zemi ļoti mīlu.

Pasākumos Rīgā nepiedalījos, bet Latvijas dzimšanas dienai veltīto svētku programmu skatījos televīzijā, un man tā patika. Šādi svētku pasākumi ir vajadzīgi. Svarīgi, lai Latvija pasaulē būtu atpazīstama valsts. Vēlu visiem dzīvot saticīgi – gan latviešiem un krieviem, gan citu tautību pārstāvjiem, būt citam pret citu labestīgākiem.

Alberts no Ļaudonas:
– Es varu izteikt savas domas tikai par to, ko redzēju, bet pārāk daudz jau neskatījos, jo zemnieku saimniecībā, ja ir 50 lopu, no kuriem vairāk nekā 40 slaucamo govju, jāstrādā no rīta līdz vakaram, nevis jāskatās televizors. Man ne sevišķi patika salūts jeb, pareizāk sakot, muzikālais atskaņojums, jo beigās knapi varēja saklausīt, ka dziedāja arī koris.

Madoniete Inguna: – Svēt-dienas vakarā es apmeklēju Latvijas 90. gadadienas svinības Madonas kultūras namā, kur notika skaists koncerts – vismaz man patika. Latvijas dzimšanas dienu 18. novembrī atzīmējām visa ģimene kopā un svētkiem veltītos raidījumus pa televizoru, kā saka, skatījāmies „ar vienu aci". Interesants, netradicionāls bija grupas „Cosmos" koncerts.

Aleksandrs no Ošupes pagasta:
– Svētku programma bija tā nekas, pietiekami daudzveidīga un varēja izvēlēties, ko skatīties, ko ne. 18. novembris man ir trīskārši svētki – man tā ir vārdadiena un, tāpat kā Latvijas valstij, arī dzimšanas diena jeb, kā saka, visi svētki reizē. Kad piedzimu un mani nosauca Aleksandra vārdā, tēvs esot noteicis: tagad viss būšot kārtībā, jo neviens nevarēšot aizliegt šajā dienā mums svinēt visus šos svētkus.

Valentīna no Varakļāniem: – Latvijas dzimšanas dienai veltīto svētku programmu galvenokārt skatījāmies pa televizoru. Tā ļoti patika, bija daudz skaistu koncertu, pasākumu, un visus tos arī skatījāmies. Svinīgs pasākums notika arī pie mums, Varakļānos.

Aptauju veica: ŽEŅA KOZLOVA


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px