Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Vēlas paplašināt stāvlaukumu

EGILS KAZAKEVIČS

Autors • 08.12.2015.

Vēlas paplašināt stāvlaukumu
Burtu lielums

Auto novietošana Madonas centrā daudziem mēdz sagādāt raizes, jo bieži vien auto stāvlaukumi ir pilni. Vienā no stāvlaukumiem gan vieta mēdz atrasties, taču autovadītāji to ne pārāk ērtās iebraukšanas un izbraukšanas dēļ nav pārāk iecienījuši. Tas ir iekškvartālā starp Saules, Tirgus, Blaumaņa un Raiņa ielu esošais stāvlaukums.

Ar plāniem stāvlaukumu paplašināt un vienlaikus uzlabot satiksmes organizāciju Madonas novada pašvaldības domes finanšu un attīstības komitejas pagājušā mēneša sēdē klajā nāca pašvaldības attīstības nodaļas darbinieki.
Attīstības nodaļas projektu sagatavošanas un ieviešanas speciāliste Silvija Šīre, iepazīstinot domes deputātus ar ieceri, minēja, ka īpašnieks, kurš pirms kāda laika iegādājies „Lattelecom" ēku, vēlas to pārveidot par daudzfunkcionālu tiesu namu, līdz ar to radīsies arī nepieciešamība pēc jaunām stāvvietām.
– Kā zināms, jau pirms vairākiem gadiem tika diskutēts par jauna tiesu nama būvniecību Avotu ielā. Kaut arī projekts jau bija izstrādāts, iecere nerealizējās, un, visticamāk, tā pārredzamā nākotnē tā arī neīstenosies. „Lattelecom" ēkas īpašniekam ir iecere atjaunot viņa īpašumā esošo ēku un pielāgot to tiesas vajadzībām, kā arī tajā atrastos citas publiskās iestādes. Taču ir viena problēma – trūkst stāvlaukumu. Ēka atrodas kvartālā, kur galvenokārt ir komercapbūve un publisko iestāžu darbavietas, dzīvojamās apbūves tikpat kā nav. Šobrīd ir iespēja uz pašvaldības īpašumā esošās zemes izbūvēt jaunu stāvlaukumu, paplašinot iekškvartālā jau esošos, – skaidroja Silvija Šīre.
Viņa norādīja, ka, nojaucot pašvaldības īpašumā esošās trīs garāžas, kas atrodas Tirgus ielā, būtu iespējams izveidot iebrauktuvi uz stāvlaukumu no Saules ielas. Silvija Šīre piebilda, ka, izbūvējot stāvlaukumu, pilsēta iegūtu par vienu sakārtotu vietu vairāk, atrisinātu problēmu ar auto novietošanu, kā arī uzlabotu satiksmes organizāciju.
Sīkāk par iecerēto stāvlaukuma izbūvi deputātus informēja attīstības nodaļas ceļu inženieris, projektu vadītājs Edgars Gailums.
– Apvienojot jau esošos stāvlaukumus ar tiem, ko plānots izbūvēt no jauna, iekškvartālā būtu iespējams kopumā iegūt vietu 88 automašīnām. Stāvlaukuma izmantošana kļūtu loģiskāka un ērtāka, jo līdztekus vienai jau esošajai iebrauktuvei stāvlaukumā, kas šobrīd ir no Raiņa ielas, tiktu izveidota vēl viena – no Saules ielas, kā arī iekārtota iebrauktuve no Tirgus ielas – līdzās kinoteātrim „Vidzeme", kuru jau šobrīd cilvēki dažkārt izmanto, lai nokļūtu stāvlaukumā. Iebrauktuves no Saules un Tirgus ielas būtu divvirzienu, no Raiņa ielas – vienvirziena, paredzot iebraukšanu stāvlaukumā, bet ne izbraukšanu, jo, kā zināms, šī vieta ir slikti pārredzama, kā arī pati iebrauktuve ir par šauru, lai tajā bez grūtībām spētu samainīties divas automašīnas. Lai nekavētu satiksmi, mans ieteikums būtu, izbraucot no stāvlaukuma uz Saules ielas, atļaut tikai labo pagriezienu. Pēc pašreizējiem aprēķiniem, kopējās izmaksas, kas saistītas ar stāvlaukuma izbūvi, varētu būt aptuveni 95 000 eiro, – pastāstīja Edgars Gailums.
Madonas pilsētas pārvaldnieks ieteica apsvērt iespēju pie iebrauktuves stāvlaukumā no Tirgus ielas puses izvietot „gulošos policistus", jo bieži vien pirms un pēc kinoseansiem, kā arī publiskiem pasākumiem šajā vietā notiek liela cilvēku kustība, līdz ar to arī paaugstinās satiksmes negadījumu risks. Edgars Gailums neizslēdz, ka par ātrumu slāpējošiem pasākumiem varētu domāt arī saistībā ar citām iebrauktuvēm.
Domes sēdē deputāti kopumā ieceri uztvēra ar atbalstu, taču, pirms pieņemt galīgo lēmumu gan par tehniskā projekta izstrādes uzsākšanu, gan par līdzekļu (kuru precīzs apjoms būs zināms jau pēc iepirkuma procedūras beigām) piešķiršanu, gan pašvaldības īpašumā esošo garāžu nojaukšanu, tika nolemts to vēlreiz detalizētāk izskatīt uzņēmējdarbības, teritoriālo un vides jautājumu komitejā.
Par to, kad stāvlaukuma izbūve varētu sākties, kā arī tikt pabeigta, šobrīd vēl pāragri spriest, jo, kā „Staram" norādīja Edgars Gailums, projektēšanas process vien varētu prasīt aptuveni pusgadu, bez tam jārēķinās ar iepirkuma procedūru, kas, kā zināms, arī var ievilkties.

DĀVJA VECKALNIŅA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px