Iepriekšējās sestdienas „Stara" numurā jau informējām, ka pagājušajā nedēļā, trešdienas vakarā, notika avārija SIA "Madonas siltums" katlumājā Madonā, Augu ielā. Nelaimes gadījuma sekas tagad jūt Raiņa un Augu ielas dzīvojamo namu kvartāla iedzīvotāji. Raiņa ielā daudzstāvu mājās siltuma pārvades caurules ir knapi remdenas, karstā ūdens nav.
Līdzīga situācija ir arī Augu ielā. Abus dzīvojamo namu kvartālus apsilda Raiņa ielas katlumāja. Cik ilgi vēl tā varētu turpināties? Sinoptiķi drīzumā sola aukstāku laiku.
Devāmies paši pārliecināties, kā risinās darbi katlumājā Augu ielā. Kaut arī vējš dancoja cauri plašajai telpai, vīri strādāja.
SIA "Madonas siltums" metinātājs Jevgeņijs Kaļakins, kas tobrīd metināja ūdens padeves cauruli, teica, ka viņš savu darbu pie atjaunojamā katla līdz vakaram pabeigs.
– Bija krietni jāpastrādā, kamēr visus bojājumus sametināju, – atzina Jevgeņijs Kaļakins.
Pieredzējušais atslēdznieks Pēteris Perovs, kas SIA "Madonas siltums" strādā jau daudzus gadus un visas katlumājas pamatīgi iepazinis, stāstīja: – Mēs strādājam, stundas neskaitot. Viss ir jāiztīra, jāatjauno un jānoregulē. Saprotam, ka cilvēkiem dzīvokļos ir vēsi un nav siltā ūdens.
Pēteris Perovs apgalvoja, ka, viņaprāt, nedēļas laikā apkures katlam vajadzētu būt pilnīgā kārtībā.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 20.03.2008.
Autors:GUNĀRS ZEMZARS
OĻĢERTA SKUJAS foto