Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Valdes priekšsēdētājs arī turpmāk – Bruno Kokars

Redakcija

Autors • 30.10.2007.

Valdes priekšsēdētājs arī turpmāk – Bruno Kokars
Burtu lielums

Oktobra vidū notika Madonas rajona pašvaldības SIA „Madonas slimnīca" dalībnieku sapulce, kuras darba kārtībā sakarā ar pilnvaru termiņa izbeigšanos bija jaunas valdes izveidošana un jaunas padomes iecelšana, kā arī vairāki citi ar slimnīcas perspektīvām saistīti jautājumi.

Sanāksme sākās ar jautājumu par slimnīcas telpu paplašināšanas plāniem. „Stars" jau rakstīja, ka sakarā to, ka pansionāts, kā tas sākotnēji bija iecerēts, netiek pārvietots uz Sarkaņu pagasta „Sapņiem" Biksērē, slimnīcā aktuāls ir telpu jautājums. Viens no priekšlikumiem, kā to risināt, ir jauna korpusa celtniecība. Šajā nolūkā uz sapulci bija uzaicināts SIA „RS Grupa" vadītājs Roberts Spručs, kas prezentēja jaunākās aktualitātes un modernizācijas iespējas slimnīcās, balstoties uz ārvalstu pieredzi, kā arī izpētot Talsu slimnīcas skiču projektu. Ņemot vērā veiktos aprēķinus, slimnīcai nepieciešamas vismaz 24-36 papildu gultas, viena stāva platība – 324 kvadrātmetri, kopējā platība trīsstāvīgam korpusam – aptuveni 100 kvadrātmetru. Sanāksmē tika nolemts, ka galīgā lēmuma pieņemšanai slimnīca apņemas pasūtīt ģeodēziskos mērījumus un pēc iespējas īsākā laikā veikt topogrāfiju, savukārt SIA „RS Grupa" – dot medicīniskos risinājumus projekta realizācijai (gultu izvietojums, skices, idejas). Lai novērtētu un iepazītos ar Nor-čēpingas slimnīcas darbību un telpu izvietojumu, būvapjomiem utt., 19. novembrī SIA „RS Grupa" organizētajā braucienā tiks sūtīti slimnīcas pārstāvji – Bruno Kokars, Imants Stradiņš un Madonas pilsētas arhitekts Jānis Liepiņš.

Sanāksmē tika lemts arī par stāvlaukuma izbūvi gar Rūpniecības ielu 38, par ventilācijas ierīkošanu pansionāta ēkā, par izmaiņām Madonas slimnīcas maksas pakalpojumu cenrādī.

Sakarā ar pilnvaru termiņa izbeigšanos sapulces dalībnieki uzklausīja valdes priekšsēdētāja Bruno Kokara atskaites ziņojumu, kā arī notika jaunās valdes izveidošana un jaunās padomes iecelšana. Iepriekšējās valdes un padomes pilnvaras beidzas 2007. gada 5. novembrī. Līdz ar to, ka termiņš tuvojas beigām, un saskaņā ar Komerclikumu un Madonas rajona pašvaldības SIA „Madonas slimnīca" statūtiem, kā arī ņemot vērā valdes priekšsēdētāja sekmīgo darbību iepriekšējā pārskata periodā, Madonas rajona pašvaldības „Madonas slimnīca" dibinātāju kapitāla daļu turētāja pārstāvis Andrejs Ceļapīters un padomes locekļi aicināja iepriekšējo valdes priekšsēdētāju Bruno Kokaru turpināt vadīt slimnīcas attīstības un izaugsmes plānošanu un realizēšanu. Sapulcē tika iecelta arī slimnīcas padome nākamajam darba periodam. Atklāti balsojot, padomes locekļi no sava vidus padomes priekšsēdētāja pienākumus atkārtoti uzticēja Aivaram Rozenbergam, viņa vietnieka – Imantam Stradiņam, padomes locekles – Guntai Andžānei.

Autors: BAIBA MIGLONE

OĻĢERTA SKUJAS foto no arhīva


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px