Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Uzliekot margas, ieeju padara drošāku

ŽEŅA KOZLOVA

Autors • 24.11.2016.

Uzliekot margas, ieeju padara drošāku
Burtu lielums

Šopavasar, kad 1. martā Madonas novada pašvaldības ēkā Saieta laukumā 1 darbu uzsāka SIA „Madonas namsaimnieks" kase, lai iedzīvotāji no visa novada skaidrā naudā varētu apmaksāt AS „Madonas ūdens", SIA „Madonas namsaimnieks" un SIA „Madonas siltums" sniegto pakalpojumu rēķinus, rak­stījām arī par nepieciešamību uzlabot ieeju ēkā tā, lai tas, kāpjot pa plašajām kāpnēm, nesagādātu grūtības veciem cilvēkiem.

Toreiz Madonas novada domes priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters atzina, ka tā veciem cilvēkiem patiešām esot problēma, jo, kāpjot pa kāpnēm, nav, pie kā pieturēties. Par to Madonas novada pašvaldības vadītājs no vairākiem cilvēkiem esot saņēmis „piparus" – vai tiešām pašvaldība nevarot kāpnēm izbūvēt margas? Tāds nodoms, kā „Staram" uzsvēra Andrejs Ceļapīters, pašvaldībai esot bijis jau labu laiku, jo šādu uzlabojumu veikšana nav saistīta tikai ar Namsaimnieka kases atvēršanu. Tas ir vajadzīgs visiem ēkas apmeklētājiem, bet, protams, pēc Namsaimnieka kases atvēršanas apmeklētāju skaits ir būtiski palielinājies un šī problēma ir aktualizējusies.
Madonas novada domes priekšsēdētājs solīja, ka šogad margas kāpnēm tiks uzliktas, un solījums, kā par to tagad var pārliecināties ikviens, ir izpildīts. Kāpšana pa kāpnēm ir kļuvusi drošāka un ērtāka. Turklāt uzlabojumi veikti tieši laikā – apmēram pirms divām nedēļām jeb nākamajā dienā pēc sniega uzsnigšanas „Temtogā" izgatavotās kāpņu margas tika uzliktas. Sniegs tagad gan ir paspējis nokust, bet visa ziema jau vēl priekšā. Būs gan sniegs, gan atkušņi un ledus. Un margas tādā laikā, kāpjot pa kāpnēm, daudziem palīdzēs justies drošāk.
Iespēju skaidrā naudā apmaksāt triju pašvaldības uzņēmumu sniegto pakalpojumu rēķinus visvairāk izmanto tieši vecāka gadagājuma ļaudis. Kā ir novērojis arī Madonas novada domes priekšsēdētājs, dažkārt pat izveidojoties nelielas rindas, acīmredzot tas ir dienās pēc rēķinu saņemšanas. Seniori taču ir visapzinīgākie, viņi rēķinus cenšas apmaksāt uzreiz – bez liekas kavēšanās.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px