Kā bija izziņots Madonas novada pašvaldības informatīvajā izdevumā „Novada Vēstnesis", 15. septembrī norisinājās telefonakcija, kuras laikā, zvanot uz pašvaldības bezmaksas tālruni, bija iespēja uzdot jautājumu vai informēt par kādu problēmu domes priekšsēdētāju Andreju Ceļapīteru.
Telefonakcijā priekšsēdētājs uzklausīja 22 telefona zvanus. Iedzīvotāji informēja par visdažādākajām lietām, galvenokārt saistītām ar saimnieciskajiem jautājumiem. Tā, piemēram, zvanītāji izteica neapmierinātību par apgaismojuma trūkumu daudzviet Madonā un Barkavā, ierosināja pagarināt 2. maršruta autobusu kustības līniju Madonā. Cits zvanītājs, savukārt, ierosināja ierobežot transporta kustību Madonas kapos, jautāja arī par garāžu īpašumtiesību legalizāciju, iespējām saņemt dzīvokļa pabalstu, tirdzniecības atļaujas. Izteica sūdzības par laikus nesniegtu atbildi, par saimniecisko uzņēmumu neatsaucību, risinot zemas temperatūras problēmu dzīvoklī. Iedzīvotāji interesējās gan par pašvaldības iepirkumiem, gan par novada budžeta publicēšanu, gan izteica vēlmi vairāk organizēt sabiedriskos pasākumus.
Visi telefona zvani ir iereģistrēti un novirzīti speciālistiem rīcībai. Domes priekšsēdētājs sekos to virzībai un izpildei.
Nākamā telefonakcija notiks novembra sākumā – par to novada iedzīvotāji tiks laikus informēti. Izmantojiet šo iespēju, lai jautātu, izteiktu viedokli, tādējādi kopīgi rodot risinājumu.