Jau informējām, ka šodien, 7. februārī, Madonu apmeklēs veselības ministrs Ivars Eglītis, kuru šim amatam Ivara Godmaņa valdībā izvirzīja Tautas partija. Ministrs tiksies un pārrunās veselības aprūpes sistēmas aktualitātes ar SIA „Madonas slimnīca" padomi un tās priekšsēdētāju Aivaru Rozenbergu, ar valdes priekšsēdētāju Bruno Kokaru un medicīnisko direktori Astrīdu Svilāni, kā arī Madonas rajona padomes un Madonas pilsētas domes priekšsēdētāju Andreju Ceļapīteru.
Apmēram stundu ieplānots veltīt slimnīcas apskatei, apmeklējot tās nodaļas.
Līdz ar to nedaudz precizēts telefonakcijas laiks „Stara" redakcijā, kuras laikā visi interesenti var uzdot ministram viņus interesējošus jautājumus – Ivars Eglītis uz telefonzvaniem pa tālruni 4822361 atbildēs no pulksten 13.30 līdz 14.
Ja nav iespējams piezvanīt šajā laikā, varat to darīt arī nedaudz agrāk – redakcijas darbinieki jūsu jautājumus pierakstīs un lūgs ministru uz tiem atbildēt ar laikraksta starpniecību.
Autore: BAIBA MIGLONE