Madonas pilsēta pēdējo nedēļu laikā ir ieguvusi pāris it kā pagaidām sīkus, bet iedzīvotāju pozitīvi novērotus vaibstus – ir uzsākti bērnu rotaļu laukumiņu atjaunošanas darbi dažos dzīvojamo kvartālu mikrorajonos, sakoptas zaļās zonas, kā arī Blaumaņa ielā parādījušās ilgi gaidītās urnas atkritumiem.
Madonas pilsētas pārvaldnieks Guntis Ķeveris pastāstīja, ka plašāk par bērnu rotaļu laukumiņiem varēs runāt, kad visi darbi pie to iekārtošanas būs beigušies.
– Pagaidām bērnu rotaļu laukumiņos ir uzstādīts pa vienai konstrukcijai, taču kopumā tādas paredzētas trīs. Tāpat arī bērnu rotaļu parkā Madonas centrā ir plānots izvietot jaunas rotaļu konstrukcijas, šeit darbi noritēs nedaudz plašāk. Iedzīvotājiem jābūt nedaudz pacietīgiem; tad varēs novērtēt padarīto laukumiņos pašiem mazākajiem, – norādīja Guntis Ķeveris.
Autore: LAURA VOITIŅA
OĻĢERTA SKUJAS foto