19. janvārī „Fazer maiznīcas" un Madonas pilsētas dome parakstīja līgumu par abpusēju sadarbību, organizējot akciju ar mērķi iegūt līdzekļus pilsētas labiekārtošanas projektam. Akcijas ietvaros, iegādājoties „Druvas" vai „Fazer" maizes kukulīti jebkurā Madonas veikalā no 19. janvāra līdz 19. maijam, 1 santīms tiekziedots soliņu izgatavošanai un uzstādīšanai Madonas pilsētā.
Sadarbība „Fazer maiznīcām", kam jau ir pieredze dažādu labdarības projektu organizēšanā, tostarp arī Cesvaines internātpamatskolā, ar Madonas pilsētas domi aizsākās jau pagājušā gada rudenī. Projekta autori sarunās ar madoniešiem noskaidroja, kur, viņuprāt, soliņi būtu nepieciešami visvairāk. Vienojoties ar domi, tika nolemts, ka tos (protams, ja akcija noritēs veiksmīgi) varētu izvietot Saules ielā pie Saules aptiekas, Rīgas ielā pie arhīva, Saules un Veidenbauma ielas krustojumā, kā arī Saules ielā pie „Lattelecom".
Šobrīd, kā informē akcijas organizatori, divos mēnešos pēc „Fazer maiznīcu" un Madonas pilsētas domes uzsāktā vides labiekārtošanas projekta madonieši un pilsētas viesi Madonas veikalos ir iegādājušies jau 66 000 „Druvas" un „Fazer" maizes klaipiņu.
– Priecājos, ka madoniešiem rūp savas pilsētas labiekārtošana. Tā kā atsaucība, iegādājoties „Fazer maiznīcu" cepto maizīti, ir tiešām liela, ceram, ka tikpat labus rezultātus sasniegsim arī nākamajos mēnešos un varēsim savas ieceres īstenot. Kopā mēs varam vairāk, un, liekot santīmu pie santīma, jau vasaras sākumā jaunie soliņi varētu būt pilsētnieku un Madonas viesu rīcībā, – „Staram" uzsver SIA „Fazer maiznīcas" tirdzniecības direktors Dinārs Ozols.
Autore: BAIBA MIGLONE