Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Trešdien vēl nav elektrības

Redakcija

Autors • 22.07.2009.

Burtu lielums

Vakar redakcijai piezvanīja satraukta sieviete, lai pastāstītu par notiekošo Indrānu pagasta
Liedeskrogā. Izrādās – tur jau kopš svētdienas neesot elektrības.

Anita Šipko asi kritizēja AS „Latvenergo" Madonas klientu apkalpošanas centru, apgalvojot, ka ar to neesot iespējams sazināties, lai izklāstītu problēmu, bet pa norādīto klientu servisa tālruni varot pieteikt vienīgi pasūtījumus.

– Mana mamma dzīvo „Silaviešos", un kopumā Liedeskrogā ir 4 abonementi. Jau vairākas dienas mamma dzīvo bez elektrības, un šī nav pirmā reize, kad elektrība zudusi. Visu vasaru ik pa laikam tā pazūd. Arī līnija netiek kopta, un tāpēc pie katra lielāka vēja pūtiena elektrības vadiem virsū krīt zari un koki. Tā ir regulāra bezatbildīga rīcība no Madonas iecirkņa darbinieku puses. Es uzskatu, ka tā ir arī cietsirdība, un man sāp sirds par mammu, pensionāri, kas šādi vairākas dienas ir atrauta no apkārtējās pasaules, jo mobilos sakarus taču arī nevar uzturēt, ja nav elektrības. Visi pārtikas produkti ir sabojājušies, jo ledusskapis izslēdzies, bet tajā pusē tikai reizi nedēļā atbrauc autoveikals. Vai kāds atlīdzinās zaudējumus par produktiem, kas sapirkti visai nedēļai? Būtībā mums jau ir apnikusi šāda regulāra bezatbildība, tāpēc, iespējams, vērsīsimies arī raidījumā „Bez Tabu", – ar notikušo iepazīstināja Anita Šipko.

Pēc svētdienas stiprā vēja un negaisa Latvijas energoapgādes uzņēmums „Latvenergo" informēja, ka laika apstākļu radīto postījumu dēļ bez elektrības bija palikuši 20 tūkstoši klientu. Trešdien skaits bija sarucis jau līdz 90 klientiem. Uzņēmuma Ārējās komunikācijas daļas vadītājs Andris Siksnis pavēstīja, ka daudzos reģionos ik diena bija ar pastiprinātiem bojājumiem, jo visu laiku bija nepastāvīgs laiks ar vēja brāzmām, kas radīja bojājumus elektrotīklos.

Tā kā ar 30. jūniju ir pārtraukta klientu apkalpošanas centra darbība Madonā, Rūpniecības ielā 37, par ko "Starā" Latvenergo informēja jūlija sākumā, tad visus jautājumus var uzzināt, zvanot uz klientu servisa bezmaksas tālruni. Andris Siksna paskaidroja, kā klientiem rīkoties situācijās, kad ir kādas problēmas vai jautājumi: – Ar „Latvenergo" klientu servisu var sazināties pa trim vienotajiem tālruņiem. Informāciju var saņemt pa tālruni 80200400, pieteikt bojājumus – 80200404 un ziņot skaitītāju rādītājus – 80200408. Protams, ir jārēķinās, ka pēc lielākiem postījumiem līnijas ir noslogotas, tāpēc ar pirmo reizi mūs sazvanīt var arī neizdoties. Taču mūsu klientu serviss ir ļoti labs, strādā ātri un akurāti.

Komentējot pārmetumus par elektrolīnijas netīrīšanu, viņš uzsvēra, ka sūdzības un dažāda veida jautājumus var sūtīt uz e-pastu [email protected]. Tas mūsdienās esot ļoti populārs veids, kā iegūt sev interesējošās atbildes, jo jautājumi uzreiz tiekot izlasīti un attiecīgi tālāk risināti. Andris Siksna arī apstiprināja, ka Liedeskrogā esošā elektrolīnija tikšot pārbaudīta, vai patiešām tā netiekot pienācīgi apkopta. Turpmākos jautājumus un sūdzības viņš ieteica risināt caur klientu servisa darbiniekiem.

Autors: LAURA VOITIŅA


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px