Jau daudzus gadus, pateicoties Madonas pilsētas pašvaldības un uzņēmēju sadarbībai, Saieta laukumā notiek krāšņs Jaungada salūts.
Līdz ar to daudzi pilsētas un, protams, arī rajona iedzīvotāji, it sevišķi no apkārtējiem pagastiem, īsi pirms pusnakts ierodas Madonas centrālajā laukumā, lai visi kopā sagaidītu Jauno gadu un redzētu, kā naksnīgās un zvaigžņotās debesis izgaismo desmitiem gaisā izšautu ugunsziedu visdažādākajās variācijās un krāsās.
Atšķirībā no iepriekšējām reizēm šoreiz nebūs videosižetu, jo ņemtas vērā iedzīvotāju atsauksmes par to, ka iepriekšējos gados tiem ir bijusi slikta redzamība.
Taču Ministru prezidenta Ivara Godmaņa apsveikums Jaunajā gadā un Latvijas Valsts prezidenta apsveikums Jaunajā gadā arī šoreiz tiks pārraidīts, un tos visi pirms gadumijas varēs noklausīties arī Saieta laukumā.
Tad sekos salūts un svētku balle Madonas kultūras namā.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA