Noslēgumam tuvojas kārtējais gads, un tas nozīmē, ka laiks arī pašvaldības sanāksmei ar pilsētas iedzīvotājiem.
Madonas pilsētas dome aicina uz tikšanos 18. decembrī pulksten 17.30 Madonas mūzikas skolas Zvaigžņu zālē. Sanāksmes gaitā informēsim par aktualitātēm un paveikto aizvadītajā gadā, kā arī par topošā Madonas novada projektu.
Informāciju sagatavoja: Madonas pilsētas dome