Madonieši šobrīd var vērot, kā Madonas pilsētas ielu rekonstrukcijas II kārtas ietvaros ir uzsākti darbi Skolas ielā un Ceriņu ielā. Tiesa, iedzīvotāji, kas dzīvo ielās, kas jau pērn bija jārekon-struē šī paša projekta I kārtā, vēl joprojām dzīvo neziņā, vai kādreiz tiks sakārtotas viņu ielas.
Pirms neilga laika „Stara” redakcijā ar sūdzību par Daugavas ielas slikto stāvokli gan savā, gan citu ielas iedzīvotāju vārdā vērsās Jānis Liepiņš.
Ne kājām iziet, ne ar auto izbraukt
Ielas iedzīvotāji oficiālu rakstu ar sūdzību ir adresējuši arī Madonas novada pašvaldībai. Tajā ir minēts, ka cilvēki ir neizpratnē par Daugavas ielas rekonstrukcijas būvdarbiem, kas ilgst vairāk kā gadu, tāpēc pašvaldība kā objekta īpašnieks — pasūtītājs tiek lūgta sniegt atbildi par paredzamajiem darbiem un to izpildes termiņiem. Vēstulē Daugavas ielas iedzīvotāji arī norādīja, ka „ceļa klātne pēc asfaltētā seguma klātnes nofrēzēšanas un jaunas, nenoblietētas šķembu kārtas uzbēršanas ir nonākusi kritiskā stāvoklī. Lietavu un mehāniskās slodzes rezultātā izveidojušās milzīgas bedres. Ielas bortakmeņi atstāti ar izrāvumiem, nav nodrošināta piekļūšana visiem zemes gabaliem. Pa ceļa posmu pārvietojas daudz bērnu un vecāku ar bērnu ratiņiem uz pirmskolas izglītības iestādi „Saulīte”. Ielas vienā pusē atstāts zemsprieguma elektrokabelis.
Daugavas ielas ceļa posms no Raiņa līdz Kalna ielai ir nedrošs, bīstams un rada būtiskus apgrūtinājumus un zaudējumus mūsu ikdienā.” Šo vēstuli ir parakstījuši seši ielas iedzīvotāji. Viena no iedzīvotājām, kas parakstījusi pašvaldībai adresēto vēstuli, ir Daina Bricika.
— Visu pagājušo gadu ielā kaut kāda darbība notika. Šogad vairs nenotiek nekas. Vienlaikus mēs redzam, ka tepat blakus tiek atjaunota Ceriņu iela. Vai nevajadzētu vispirms pabeigt iesāktās ielas un tad ķerties pie jaunām? Stāvoklis Daugavas ielā ir ļoti slikts, un diemžēl neviens mūs neinformē par to, kad šo ielu pabeigs remontēt. Arī uz savu sūdzību no pašvaldības atbildi vēl neesam saņēmuši, — norādīja Daina Bricika.
Termiņu pagarinās līdz septembrim
„Stars” jau vairākkārt ir rakstījis par nedienām, kas saistītas ar ceļu būves uzņēmumu SIA „Abrasiv”, kas Madonas pilsētas ielu rekonstrukcijas I kārtā Madonā atjauno trīs ielas: Veidenbauma, Daugavas un Ausekļa.
„Stars” jau vairākkārt ir rakstījis par nedienām, kas saistītas ar ceļu būves uzņēmumu SIA „Abrasiv”, kas Madonas pilsētas ielu rekonstrukcijas I kārtā Madonā atjauno trīs ielas: Veidenbauma, Daugavas un Ausekļa.
Šā gada aprīļa beigās izpildīto darbu apjoms šajās ielās bija vien attiecīgi 27,48%, 31,90% un 11,7%, rodas pamatotas bažas par uzņēmuma spēju pabeigt ielu rekonstrukciju. Papildus bažas raisa tas, ka pirms dažiem mēnešiem uzņēmums Madonas novada pašvaldībai adresēja lūgumu — saistībā ar darbaspēka un būvmateriālu sadārdzinājumu piešķirt papildus līdzekļus.
Madonas novada pašvaldības izpilddirektors Āris Vilšķērsts sarunā ar „Staru” atzina, ka situācija ar SIA „Abrasiv” ir sarežģīta.
— Līdzīga situācija kā Daugavas ielā ir arī Ausekļa ielā. Par šo jautājumu ar darbu izpildītāju jau vairākkārt ir runāts būvsapulcēs. Pretī saņemam solījumus, ka viņi ielas sakārtos tā, lai cilvēki tajās bez grūtībām varētu pārvietoties, taču diemžēl uzņēmuma darba izpildes tempi ir lēni un tiek īstenoti, piesaistot ļoti maz darbaspēka. Cenšamies, lai viņi vismaz izdara tās lietas, kas neprasa lielus ieguldījumus, vien vēlmi strādāt. Daugavas iela nav kustināta no pagājušā gada rudens. Liepājas ielas galā joprojām stāv savesti šķembu kalni, bruģis turpat pamests izmētāts. Šīs lietas varētu sakārtot bez liela finansiāla ieguldījuma, taču uzņēmumam laikam savs tēls nav būtisks.
SIA „Abrasiv” ir atsūtījuši lūgumu pagarināt darbu izpildes termiņu līdz 31. jūlijam. Pašlaik ir jūlija vidus, un ir skaidri redzams, ka darbus līdz mēneša beigām viņi nespēs pabeigt, tādēļ prasījām, lai uzņēmums pagarina līguma izpildes nodrošinājuma termiņu līdz 1. septembrim, un līdz ar to arī līgumu par darbu izpildes termiņu varētu pagarināt līdz septembrim. Ar šo uzņēmumu pašvaldībai iet tikpat smagi kā SIA „CB”, — norādīja Āris Vilšķērsts.
Viņš atzina, ka ļoti labi izprot iedzīvotāju sašutumu, jo piekļuve īpašumiem un pārvietošanās pa ielu ikdienā ir apgrūtinoša.
Nevēlamais plāns B
Jautāts par to, vai pašvaldībai ir arī rezerves plāns gadījumā, ja SIA „Abrasiv” tā vai cita iemesla dēļ darbus vairs nespēj veikt (projekta īstenošanas termiņš ir šā gada 22. septembris), Āris Vilšķērsts atbildēja, ka pastāv iespēja lauzt līgumu, ieturēt bankas garantiju — 10% no kopējās noslēgtā līguma summas un par šo, kā arī atlikušo projektam atvēlēto būvniekam neizmaksāto summu meklēt citu izpildītāju.
— Līguma laušana un savstarpējo rēķinu kārtošana ir ilgs un nepatīkams process, tādēļ labāk būtu, ja SIA „Abrasiv” spētu pabeigt savus darbus, — piebilda Madonas novada pašvaldības izpilddirektors.
Viņš arī atzina, ka pašvaldības iespējas papildus atbalstīt būvnieku ir ierobežotas. Apmierināt SIA „Abrasiv” lūgumu pēc papildus finansējuma nav iespējams, jo uzņēmums, slēdzot līgumu, pats ir apņēmies, ka spēs darbus paveikt par konkrēto summu, un pašvaldība, atvēlot finansējumu papildus jau iepriekš noteiktajam, uzprasītos pēc nepatikšanām ar Valsts kontroli.
Šobrīd Daugavas, Ausekļa un Veidenbauma ielas iedzīvotājiem atliek vien cerēt, ka SIA „Abrasiv” spēs saņemties un pabeigt darbus labāk vēlu, nekā nekad un pašvaldībai nenāksies meklēt citu darbu izpildītāju, kas šo triju ielu iedzīvotājiem sapni par sakārtotām ielām atvirzītu uz vēl tālāku nākotni.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
AGRA VECKALNIŅA foto