Madonas pilsētas stadions uzcelts pirms daudziem gadiem, bet līdz galam vēl līdz šim nav uzbūvēts. Laika gaitā novecojis un nolietojies arī tas, kas jau te bija ierīkots.
– Madonas pilsētas stadiona rekonstrukcija bija nepieciešama, – atzīst Madonas rajona padomes sporta darba organizators Māris Gailums. – Viss kavējas īpašumu sakārtošanas dēļ.
Šobrīd rajona padome noslēgusi nomas līgumu ar stadiona zemes īpašniekiem uz desmit gadiem. Stadiona būves – tribīnes, šautuve un citas – atrodas domes īpašumā.
Patlaban uzsākta stadiona tribīņu rekonstrukcija. Madonas rajona padomes rīkotajā cenu aptaujā tiesības tribīnēm uzlikt jaunu jumtu ieguva pašvaldības SIA "Madonas namsaimnieks". Oktobra vidū noslēdza līgumu par darbu izpildi. Patlaban SIA "Madonas namsaimnieks" jau beidz klāt jauno jumtu. Tiesa, nesenās lietavas traucēja meistariem strādāt.
– Mēs esam iepriecināti, ka izdevās uzvarēt cenu aptaujā, tagad mūsu pienākums – uzlikt tribīnēm jaunu jumtu. Visi nepieciešamie materiāli tika sagādāti laikus, – pastāstīja SIA "Madonas namsaimnieks" rīkotājdirektors Guntars Dzenis.
Jaunā jumta uzlikšana tribīnēm būs lielākais darbs, kas šogad drīz būs paveikts stadiona rekonstrukcijā. Tiesa, jau ir sagādāti arī jauni krēsli, kas atradīsies stadiona tribīnēs. Tie jau atgādāti Madonā, bet tos uzstādīs tikai nākamajā gadā.
– Mēs tuvākajās dienās pabeigsim uzlikt jauno jumtu. Vēl jāsakārto atlikusī jumta daļa. Pēc tam ierīkosim notekcaurules, kas novadīs lietusūdeņus, – sacīja SIA "Madonas namsaimnieks" meistare Gaļina Požarska.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 10.11.2007.
Autors: GUNĀRS ZEMZARS
AGRA VECKALNIŅA foto