Šodien Madonā, Saieta laukumā, notiks tradicionālais novada pašvaldības rīkotais tirgus. Pēc tirgus sezonas atklāšanas aprīlī, kas Madonā tradicionāli sākas ar „Visu dārzam", tas pilsētas centrālajā laukumā notiek regulāri – katra mēneša otrajā sestdienā.
Cik tas būs plašs šoreiz, pašvaldības tirgus koordinatore Nadja Seļma dažas dienas iepriekš neņemas precīzi prognozēt, uzsverot, ka tas būs atkarīgs arī no laika apstākļiem, jo daudzi tirgotāji braukt uz tirgu vai ne izlemj tirgus dienas rītā. Ja nelīst un debesīs nav savilkušies pelēkie lietus mākoņi, dodas uz Madonu, ja laika apstākļi ir nelabvēlīgi, neriskē un paliek mājās.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 13.08.2011.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
AGRA VECKALNIŅA foto