"Starā" jau rakstījām, ka SIA "Madonas siltums" enerģiski strādā, lai likvidētu avāriju, kas 12. marta vakarā notika katlumājā Augu ielā. Darbs turpinājās arī svētku laikā un brīvdienās. Vienīgi pirmajās Lieldienās visi atpūtās.
– Tagad katls Augu ielā ir atjaunots, – vakar teica SIA "Madonas siltums" valdes loceklis Uldis Lielvalodis. – Tas jau ir iekurināts. Pagaidām gan ar nelielu jaudu, bet tuvākajā laikā Augu ielas daudzdzīvokļu mājām siltumu un silto ūdeni nodrošināsim no šīs katlumājas.
Augu ielas katlumājā apkures iekārtas jau bija vecas. Šogad tur plānota rekonstrukcija, kas arī notiks, bet atjaunoto apkures katlu gan vairs nekādas pārmaiņas neskars.
– Raiņa ielas dzīvojamajām mājām jau vakar varēja padot silto ūdeni, taču pirms tam tomēr bija jāiztīra apkures katls, kas pēdējā laikā strādāja ar lielu slodzi, – vakar atzina Uldis Lielvalodis.
Šodien Raiņa un Augu ielas daudzstāvu dzīvojamajās mājās ienāk tik ļoti gaidītais siltais ūdens.
Autors: GUNĀRS ZEMZARS